Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hadi Saysana- Eğitici Çocuk Şarkısı – Edis ile Feris Çizgi Film Çocuk Şarkıları

6 ay önce
113 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Emoji ile tepkini göster!
  • Etkileyici
  • Komik
  • Üzgün
  • Öfkeli
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Adisebaba ‘nın okul öncesi çocuklar için hazırladığı eğitici çizgi film / çocuk şarkıları, anaokulu, ilkokul hazırlık ve ilkokul seviyesindeki tüm çocuklara hitap ediyor. Bu şarkıda Edis&Feris ile 1-10 arası rakamları öğreniyoruz.
www.dailymotion.com/edisileferis (Edis&Feris) okul öncesi çocuk kanalımızda, çocuklar tarafından en çok sevilen ve söylenen Ali Babanın Çiftliği, Küçük Kurbağa, Arı Vız Vız, Mini Mini Bir Kuş, Daha Dün Annemizin, Kırmızı Balık, Sen Hiç gördün mü gibi klasik çocuk şarkılarının yanı sıra; çocuklar için yeni ve eğitici bir çok çocuk şarkısı ve çocuk videoları da bulunmakta.
Adisebaba Animasyon, çocuklarımızın bilgisayar ve akıllı tablet /cep telefonları ile geçirdikleri zamanın kalitesini arttırmak, onların hayatlarına değer katmak amacıyla yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Her hafta yeni videolar yüklemeye devam ediyoruz.
www.dailymotion.com/edisileferis kanalımıza ücretsiz abone olarak, bundan sonra yükleyeceğimiz tüm yeni okul öncesi eğitici çocuk videoları, çizgi film – çocuk şarkıları ve masallar ile ilgili anında bilgi alabilir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Sizler de çocuğunuzun eğitimi ile ilgili eksik gördüğünüz, desteğe ihtiyaç duyduğunuz konularla ilgili videoların altında yer alan yorumlar kısmına, ya da doğrudan info@adisebaba.com adresimize mesaj yazabilirsiniz. Olumlu-olumsuz eleştirileriniz ve önerilerinizi bize bu yollarla ulaştırmanız daha güzel ve daha kaliteli içerikler yapabilmemiz açısından bizler için çok büyük önem taşıyor.
İçeriklerimizin çocuklarınız için eğlenceli, güvenli ve faydalı olduğunu düşünüyorsanız; kanalımızı ve içeriklerimizi okul öncesi çocukları olan yakın çevrenizle paylaşarak, onların da bu içeriklerden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.
Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz.

Şarkı Sözleri:
Bir-iki-üç-dört-beş-altı-yedi-sekiz-dokuz-on
Bir-iki-üç-dört-beş-altı-yedi-sekiz-dokuz-on
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana
Birle başlar satılar,
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana
Sonra gelir iki aynı kuğu gibi
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana
Üç kuşa benzer, dört sanki bir yelken
Beş parmağım var, giyerim eldiven
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana
Altı çok tatlı, koca göbekli
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana
Yedi cücesi var pamuk prensesin
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana
Sekiz kardan adam, dokuz koca kafa,
Bir ile sıfır yan yana, işte on oldu sana
Nana nana na, nana nana na, hadi saysana.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.