Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ayna | Cibuti 2

6 ay önce
117 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Emoji ile tepkini göster!
  • Etkileyici
  • Komik
  • Üzgün
  • Öfkeli
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Saim Orhan’ın sunduğu Ayna Programı dünyayı ülke ülke gezmeye devam ediyor. Samanyolu Tv ve Küre Tv’de yayınlanan Ayna Programı’nın yeni bölümü olan Cibuti 2. Bölüm’ünde neler olacak? Ayna Programı Cibuti 2. Bölümü yeni fragman izle…

Saim Orhan’ın sunduğu Ayna programı bu hafta Afrika kıtasının küçük ülkesi Cibuti’nin kırsal bölgelerinden çok ilginç ve çarpıcı görüntüler sunuyor.

Cibuti’de bacası olmayan geleneksel köy evlerini gezen Ayna ekibi, elektriği ve su şebekesi olmayan yerli halkın yaşam koşullarından görüntüler sunuyor. Çaresizliğin, yoksulluğun hüküm sürdüğü topraklarda küçük su bidonlarından yapılan oyuncak arabaları ve bu arabalarla oynayan Cibutili çocukları ekrana taşıyan Saim Orhan, bölgede yaşayan bir ailenin evine konuk oluyor. Orhan, elektriğin olmadığı evde keçi derisinden yapılan tulum ile sularını soğutmaya çalışan Cibutillilerin dikkat çeken yaşamından kesitler sunuyor.

Farklı kültürlerden ve coğrafyalardan renkli görüntüler sunan Ayna programı, Cibuti özel bölümüyle 28 Şubat Cumartesi günü saat 23.00’da Samanyolu TV’de.

Ayna Programı’nın yeni bölümü olan, Cibuti 2. Bölüm’ünü HD ve tek parça olarak Küre Tv’den izleyebilirsiniz. Ayna Programı Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Ayna Programı yeni bölümleriyle Cumartesi Akşamı Samanyolu TV ve Küre Tv’de…

———————

Ayna Programı’nın bütün bölümlerini daha iyi kalitede izlemek için : http://www.kure.tv/belgesel/ayna

Saim Orhan Twitter: https://twitter.com/saimorhan

Ayna Programı Twitter: https://twitter.com/aynaprogram

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/AynaProgramiSaimOrhan

Resmi İnternet Sitesi : http://www.aynaprogrami.com/

Saim Orhan’a ulaşmak için: ayna@aynaprogrami.com

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.