Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

90BPM – Hesabı Sorulur (feat. 9Canlı, Kamufle) (Official Audio)

7 ay önce
144 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Emoji ile tepkini göster!
  • Etkileyici
  • Komik
  • Üzgün
  • Öfkeli
  • Sıkıcı
  • Korkunç

90BPM feat. 9Canlı, Kamufle “Hesabı Sorulur” Official Audio
Kötülük Bizim İşimiz / 2015 / DokuzSekiz Müzik & Hiphoplife.PRO
iTunes: https://itun.es/i6LQ46J
Spotify: https://play.spotify.com/album/24lOMJpbysrGanJ0g6sWZn
CD: http://www.hiphoplifeshop.com/muzik-albumu/90bpm-kotuluk-bizim-isimiz-cd.html

kayra

Nikiforenko, elinde bol fiyasko, kargodan paketle kelle şimdi gel de sövme, mf doom elde maske gördüm en beyaz gece, belde kar tutan tabanca şimdi hangi cepte? bitmez elli kolda kanlı kumda taneler sorum, yeraltında basmadık bir yer bulup da kaybolun, baldırında dövmelerle paslı matkap uçları, kader buluşturur ziya doğanla ayman’ı, bel altı rhyme’a bağlı cümleten dümen peşinde, gafti saygıdan telef, kelek dilinde yok metanet, bu girdabın dibinde tüm dravdan estetik gafti dilde şahaser kimilerinde yok bitik, en semizlerinden eldivenle seçtim ensenizden, aynı anda laflarınsa serzenişten, yok yere kafeste besle dublöründen elli tane, bir gün bir yerde lazım elbet, uyardım işte.

9 Canlı

eskimeyen günler çileler tövbe tövbe, isyan öfke vardı her satır ve her günümde, çünkü her şekilde kazancım olmaz, basit sanıp devam edip verirsin her şeyini, rapçi anlamaz devam eder sürekli ve bolca pantolonla hep gezer cesur yürekli, fedakar olmak hiphop genelde kaybedersin, dönerse sevgi nefrete bulur ve kullanırsın ve sonra zorlanırsın bi gün akıllanırsın, şarap gibiyse hiphop eh sende yıllanırsın, diker ve anlatırsın çocukluk hatıranı, bi dön bi bak bu yanna bu yanda honey money, beate ses verin ki anlatayım tane tane, nasıl bi ses benimkisi geziyo hane hane. nedense hep bahane hayat değil şahane, hep bile Hale sokar seni ama yok ki nerde çare. eskidendi isyan, ufacık bir çocuktun, etkilendin o abilerin bozuktu, hep dilediğin öyle biri olmayı, göremedin gerçek yüzünü onların.

9 Canlı

dur, koşan adam yorgun vurulur, vuracak mermi mi bulunur? eh tabi hesabı sorulur, yaşıyorsa o afacan.

kamufle

çat kapı selam verir çatık kaşlı yaşam, maşadan tut ateşi yanma sakın hataların kadar, ne eksik ne fazlalık kıyametten beter günler gelir geçer rakiplerin mezarlıkta hortlar. dur dersin durmaz ya da sus dersin susmaz kibir kanlı elmas olur seni ürpertir çokça. lakap takar sana arkadaşlık peşin fiyatına harcanırsın gelecek zor dertlerse bolca. nacizane abartılar yeri gelince güzeldir
yeri gelince fazla bayat yeri gelince özel. deli gönülse yeri gelince deli bi aşkı seçer sonra yeri gelince seçemediğin hataların küser. tüm dünyada aynı hisler aynı kirli çamaşır aynı bakteriler parfüm olur tekrar tene yapışır saplantılı geçer günler hangi sebep yakışır ki şikayetin şu haline ders verir ve barışır.

da poet & sorgu

dağılır elin yüzün güzün rüzgarında, asfalta çarparken yüzün caddenin sonunda, kanım kaldırımda eyvah mermi değdi koluma, zar zor ayaktayım dedim geri durun lan! caddenin başındaydı tetikçi itin biri yürüdüm üstüne herif çıkarttı belindekini, tabi kaybedecek bişeyi yok binlerce deli, 90bpm nabız herkesin tavan adrenalini. tabi köşe başına çöker develer ve cüceler üşüşür gece şehre cinler ve periler, zamanım hayli geriler, geriliyo deriler floresan tozu değil o aldığını geri ver! dedi duydum biri parmak ucunda tetik, kalabalığın oluşturduğu çemberin içindeydik, eğil! bela bi kurşun delip geçmeden tenini. Sonra biri dedi ki:

9Canlı

dur, koşan adam yorgun vurulur, vuracak mermi mi bulunur? eh tabi hesabı sorulur, yaşıyorsa o afacan.

http://www.facebook.com/90bpmistanbul
http://www.twitter.com/90bpmistanbul
http://www.facebook.com/hiphoplifepro
http://www.twitter.com/hiphoplifepro
http://www.facebook.com/dokuzsekizmuzik
http://www.twitter.com/dokuzsekizmuzik
http://www.youtube.com/dokuzsekizmuzikyapim

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.