Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ATİNADA 20 EURO İLE BİR GÜN GEÇİRMEK! ?

7 ay önce
218 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Bu turumuzda Atinaya gitmeye karar verdik. Tabikii bir sürü ülke gezme planımız var ama bunları yavaş yavaş yapmaya çalışıyoruz. Çünkü çok yorucu oluyor. Gittiğimiz ülkelerde bir sürü olay görüyor kültür tanıtmaya çalışıyoruz ama Atina biraz diğerlerine nazaran çok gezilecek bir yanı olmayan bir ülke oldu. Açıkcası çok ilgi çekici bir yanı yoktu sadece Tapınakları,müzeleri güzeldi. […]

Bu turumuzda Atinaya gitmeye karar verdik. Tabikii bir sürü ülke gezme planımız var ama bunları yavaş yavaş yapmaya çalışıyoruz. Çünkü çok yorucu oluyor. Gittiğimiz ülkelerde bir sürü olay görüyor kültür tanıtmaya çalışıyoruz ama Atina biraz diğerlerine nazaran çok gezilecek bir yanı olmayan bir ülke oldu. Açıkcası çok ilgi çekici bir yanı yoktu sadece Tapınakları,müzeleri güzeldi. Bir de tavernaları güzelmiş biz o kısmı pek göremedik. Bu videomuzda 20 euro ile çok rahat bir gün geçirmeye çalıştık ve videnonun sonunda sürpriz bir final yaptık. Hepinize teker teker teşekkür ediyor sevgilerimizi iletiyoruz. Kendinize iyi bakın iyi seyirler.
Bu arada bir çekiliş sitesi hazırlıyoruz herşeyin adaletli olmasını göstermesi için. O site biter bitmez bol ödüllü bir çekiliş daha yapacağız takipte kalın.

İnternetten alışverişlerinizi aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

https://www.picodi.com/tr/?utm_source=kafalar&utm_medium=youtube&utm_campaign=january

Her cuma 18:00’da yeni video.

Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın!

Facebook Grubumuza katılmayı unutmayın: https://www.facebook.com/groups/900946963372672/

Ne kadar çok beğeni gelirse o kadar kaliteli işler çıkarabiliriz. Beraber bu yolda ilerliyoruz.

Arkadaşlar, yorumlarınız bizim için çok değerli. Hepsini tek tek okuyoruz. Yorumlarda bizden istediğiniz şeyleri çekmeye çalışıyoruz. Çokça istediğiniz mezarlıkta bir gün geçirme videosunu da sonunda hazırladık.

Buradaki videolarımızı da izlemeyi unutmayın.

GÜRCİSTANDA 50 LARİ İLE BİR GÜN GEÇİRMEK (TUTUKLANDIK)

KÖYDE DOĞAL BİR GÜN GEÇİRMEK!

KIŞKIRTMA – BİLAL HANCI (500 BİN ABONE ÖZEL)

ISSIZ ORMANDA BİR GÜN GEÇİRMEK!

10 TL İLE 1 GÜN GEÇİRMEK!

ATAKAN’I CANLI CANLI GÖMDÜK!!

Merhaba, bu kanalı 3 kişi yönetiyoruz. Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı olarak Kafalar adını verdiğimiz kanalı açtık. Her hafta cuma günü 18:00’da yeni video yüklüyoruz. Olabildiğince farklı şehirlerde ve farklı tarzlarda içerik üretip sizleri güldürmek, eğlendirmek ve bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Bizi izlediğiniz için çok teşekkür ederiz.

Emoji ile tepkini göster!
  • Etkileyici
  • Komik
  • Üzgün
  • Öfkeli
  • Sıkıcı
  • Korkunç
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.